array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Infrakabiny Infrakabiny

Infrakabiny

Infrasauny

vyrábíme s maximální péčí za použití té nejmodernější, zdravotně nezávadné technologie. Dle Vašeho přání saunu vybavíme přesným počtem lavic a použijeme požadované materiály. Infrasauny se hojně pořizují v kombinaci s klasickou saunou, především pro možnost výběru dvou různých technologií. Přednost infrasauně se dává také tam, kde obyčejné sauny nejsou lékařem doporučeny.

Infrakabina

Infrakabina

Teplota cca 40°C – 60°C.
Vlhkost vzduchu dosahuje 10 %.

Technologie saun na principu infračerveného záření je celkem nová. V infrakabině se nachází zdroj infračerveného záření, které neohřívá okolní vzduch, ale přímo předměty které mu přijdou do cesty. Infrapanely umístěné v infrakabině fungují na stejném principu jako Slunce, které proniká atmosférou a zahřívá Zemi. Oproti klasické sauně nabízí infrasauna menší požadavky na spotřebu energie. Funguje také za nižších teplot, obvykle 30 – 50 °C a nedochází při jejím používání k nadprůměrnému pocení.

Katalog
Objednejte si ZDARMA náš elektronický katalog v pdf.
Katalóg