array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Zpět na vířivku

ACE Salt Water Sanitizing System®

Patentovaný systém používá diamantovou elektrodu pro automatické generování dezinfekčních prostředků. Budete trávit méně času udržováním vody a budete mít více času na relaxaci ve vířivce.

Pouze vířivé vany HIGHLIFE nabízejí 100% filtr no-bypass a efektivní filtraci s filtrem Tri-X®. Filtr Tri-X® můžete velmi snadno vyčistit v myčce. Počet filtrů je přizpůsoben výkonu tryskových čerpadel tak, aby byla zajištěna vyvážená filtrace. Veškerá voda prochází filtrem, i když jsou trysky zapnuté.
Aby byla péče o vodu kompletní a voda stále křišťálově čistá, je ve všech modelech řady HIGHLIFE ještě systém Ever Fresh®. Tento systém dále usnadňuje čištění a minimalizuje spotřebu dezinfekčních prostředků.

Všechny tyto systémy a filtry zajistí křišťálově průzračnou a čistou vodu. Méně chemikálií a více přirozených procesů čištění.

 

filtry_02            HSS_Highlife_2014_Grandee_AlpineWhite_Mocha_Detail_07