array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace
Beta showroom Beta showroom

Beta showroom

Navštivte jeden z největších Showroomů vířivých van, saun a dalších wellness produktů v České republice umístěný nedaleko centra v pražských Vršovicích. Přes 850 m2 výstavní plochy s exkluzivními vířivými vanami HotSpring, saunami, infrakabinami od finského designéra Timo Nakariho, bazény pro kondiční plavání a rehabilitaci od americké společnosti Endless Pools či luxusní akvária na míru od spolčenosti Revolutionary Akvarium System.

Společnost Spa & Wellness s.r.o. se specializuje na realizaci exkluzivních privátních i komerčních wellness a na výrobu designových bazénů, saun, infrakabin a parních kabin. Na českém a slovenském trhu zastupuje značky HotSpring, Timo Nakari, Endless Pools, MaffamFree, Akvahelp.

Spolupracujeme s partnery, kteří představují špičku ve svém oboru na celosvětové scéně. Na trhu působíme od roku 2005 a od té doby jsme realizovali již více jak 1450 projektů.

Naším cílem je individuální přístup k zákazníkům a realizace projektů dle přání a požadavků klientů.
Zajistíme veškerý servis v průběhu realizace i po jejím dokončení a specializujeme se také na servis ostatních značek.

 

Testovací centrum

Pokud zvažujete koupi vířivé vany, sauny, infrakabiny nebo páry, přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů. Na vlastní kůži si zde můžete vyzkoušet luxusní americké vířivé vany Artesian Spas. Nebo si můžete zkusit zaplavat v unikátním protiproudu od ENDLESS POOLS. A samozřejmě prohřát své tělo v infrakabině nebo parním boxu, postaveném na míru. Více informací a možnost rezervace získáte na tel:+420 775 508 657.