array(1) { ["_icl_current_language"]=> string(2) "cs" }
Tahle webová stránka využíva soubory cookie na zlepšení užívatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungovaní. Prohlížením těchto webových stránek souhlasíte s používáním cookies.
Informace

VÍŘIVÁ VANA ARIA NXT

Také milujete ten pocit, kdy vklouznete do teplé lázně, necháte se masírovat a hýčkat, a ještě si můžete povídat s těmi, na které jste celý den neměli čas, ale kteří jsou pro Vás nejdůležitější?

Vířivá vana HotSpring® ARIA NXT

pojme pohodlně až pět lidí. Krásný design vířivek řady HIGHLIFE NXT vznikl ve spolupráci se studiem Designworks spadající pod skupinu BMW Group. Systém trysek zajistí kompletní uvolňující masáž pro Vaše záda, krk, ramena, lýtka i chodidla. Tento model zahrnuje také trysku Moto-Massage® DX a pokrokovou technologii našich patentovaných filtrů Tri-X® spolu se speciálními funkcemi jako trysky Precision® zabudovanými v lehátku v oblasti lýtek pro vylepšenou hydromasáž. Ve vířivé vaně ARIA NXT je zabudován hudební systém ovládaný přes Bluetooth. Vaší relaxaci si tedy můžete zpříjemnit svou oblíbenou skladbou. Dopřejte si skutečný komfort!

Masážní prostory
5
Rozměry DxŠxV (cm)
220 x 220 x 91
Vlastní hmotnost (kg)
315
Objem vody (litry)
1225
ACE® Salt Water System
volitelně
Masážní čerpadla
2
Osobní řídicí systém
IQ 2020® s LCD kontrolním panelem
Masážní voliče
Displej, manuální
Audio systém
Volitelné
Systém osvětlení
Luminescence®
Pumpy masážní část
Wavemaster®9000/8200 - 2.5HP a 4.0HP
Topení
No-Fault®, 4000W/230V
24h Cirkulační pumpa
SilentFlo 5000®
Filtrace
Tri-X® filtr
Ozón
FreshWater® III Corona Discharge
Plná izolace
Ano